Dev timsahın midesinden 41 yaşındaki evsiz kadının cesedi çıktı

Florida‘da 14 metrelik bir timsahın midesinden 41 yaşındaki evsiz bir kadının cesedi çıktı. Timsahın bulunduğu yere yakın bir kampta yaşayan Sabrina Peckham, bir kanala sürüklenerek timsah tarafından yenildi.Timsah, Peckham’ın cesediyle şişmiş halde bulundu ve vurularak öldürüldü. Olayın ardından ölümünden iki ay önce bir sulak alanda izinsiz girdiği için tutuklanmış ve 500 dolar ceza alan Peckham’ın timsahı kışkırttığı iddia edildi. Peckham’ın kızı, annesinin timsahı kışkırttığı iddialarını reddetti.

Vurularak öldürülen 14 metrelik timsahın içine vücut kamerası ile bakıldığında 41 yaşındaki bir kadının cesedi bulundu. Sabrina Peckham’a ait olduğu belirtilen cesedin,Clearwater’da bir kanala sürüklendikten sonra bu timsah tarafından yenildiği ortaya çıktı. Peckham, olay sırasında evsizdi ve timsahın bulunduğu yere yakın bir kampta kalıyordu.

Florida Balık ve Yaban Hayatı Koruma Komisyonu’nun yeni görüntüleri, dev timsahın vurularak öldürülmesinin hemen ardından polis tarafından çevrelendiğini gösteriyor.

Geçen yıl eylül ayında bir yoldan geçen, ağzında bir ceset gibi görünen timsahı fark ederek yetkililere haber verdi. Acil müdahale ekipleri, timsahı sudan çıkarıp öldürdü. Yetkililer, timsahın “insanca öldürüldüğünü” belirtti. Peckham’ın kalıntılarını çıkarmak için timsahın karnını kesmek zorunda kaldılar.

Annesinin ölümünden sonra, Peckham’ın kızı, annesinin hayvanı kışkırttığı iddialarını reddetti. Breauana Dorris bir Facebook gönderisinde, “Annem, yakınlardaki ormanlık alanda yaşayan evsizlerden biriydi,” diyerek, “Karanlıkta kamp alanına giderken timsahın saldırısına uğramış olabilir. Onunla daha uzun yıllar geçirmeyi bekliyorduk. Maalesef Tanrı onu erken yanına aldı.” açıklamasında bulundu.

Peckham, ölümünden iki ay önce bir sulak alanda izinsiz girdiği için tutuklanmış ve 500 dolar ceza almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir