TFF 2’nci Lig ekiplerinden Menemen Futbol Kulübü, teknik direktör Yılmaz Vural’ı bekliyor. Geçen sezon takımıyla Play-Off’lara kalmaya başaran deneyimli teknik adamın yeni sezon öncesi net bir karar vermediği bildirildi. Almanya’da düzenlenecek 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için bu ülkeye giden Vural’dan haber bekleyen kurmayların en kısa zamanda anlaşma sağlamak istediği bildirildi. Geç kalmak istemeyen Menemen FK’nın Yılmaz Vural’dan gelecek olumsuz cevaba karşı B planı da hazırladığı ve alternatif isimleri listesinde tuttuğu açıklandı.
Related Posts
Yuvası yıkılan leyleğe itfaiye ekiplerinin desteği ile yeni yuva
Lüleburgaz’a bağlı Ovacık köyünde yuvası yıkılan leylek için seferber olundu. Bir vatandaşın ihbarı üzerine Trakya Afet Gönüllüleri ve Doğa Koruma Derneği tarafından yaptırılan yeni yuva Lüleburgaz Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün desteği ile yerine konuldu.
Nevşehir’de 6 hırsızlık olayına karışan şahıs suçüstü yakalandı
Nevşehir’de hırsızlık, yağma ve başkasına ait kimlik bilgilerini kullanma suçlarından aranan bir şahıs, son girişiminde Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Yakalanan şahsın daha önceden 6 evden 800 bin TL değerinde ziynet eşyası çaldığı tespit edildi. Şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Eskişehir’de 2. İnönü Zaferi’nin 103. yıl dönümü törenle kutlandı
Eskişehir’in İnönü ilçesinde, 2. İnönü Zaferi’nin 103. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleşen törende çelenklerin bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Törende konuşan İnönü Kaymakamı Tolga Ustaoğlu, zaferin Türk milletinin istiklaline ve istikbaline olan inancının bir nişanesi olduğunu belirtti. Ayrıca, İnönü ailesi adına konuşan İsmet İnönü’nün torunu Gülsün Bilgehan Toker, İnönü Savaşları’nın 103. yıl dönümünü kutladıklarını ve kahramanları rahmetle anıldığını ifade etti. Törene, Eskişehir Valisi, Muharip Hava Kuvveti Komutanı, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, İnönü Belediye Başkanı ve diğer kurum temsilcileri katıldı.